Merino Space multicolour lontwol 130Merino Space multicolour lontwol 151Merino Space multicolour lontwol 869Merino Space multicolour lontwol-870
Van linksboven met de klok mee:
130: geel, emerald, turquoise, blauw, magenta, oranje
151: emerald, siena, turquoise, beige, wijnrood
869: pastelgeel, abrikoos, roze, pastelblauw, mint, lila
870: olijf, rood, oranje, framboos, paars, aqua

Merino Space potloodlont

Extra dunne lontwol, ook wel potloodlont genoemd, van fijne multicolour Merino, geverfd in verschillende kleuren volgens de space-dyeing methode. De kleuren worden daarbij afgewisseld over de lengte van de wolstreng. Geschikt voor naald- en natvilten, om te spinnen en te weven en om zonder verdere voorbewerking mee te haken of te breien. Ook wel bekend onder de naam regenboogwol. Gewicht ca. 2 gram per meter. Een verpakking van 50 gram bevat dus zo'n 25 meter. Verkrijgbaar in vier opvallende kleurcombinaties.

Kleurcombinatie 870 en 130 zijn uitverkocht.

Maak je keuze:

Verpakkingen en prijzen
50 g3,25 euro
250 g15,75 euro



Prijs: 3,25 euro

LoadingBijwerken......

Door verschillen in beeldschermen zijn de afgebeelde kleuren slechts een indicatie van de werkelijke kleur. Wol is bovendien een natuurproduct dat onderhevig is aan natuurlijke variaties die van invloed kunnen zijn op de uiteindelijke kleur na een verfbad.